Podręczniki na rok szkolny 2022/2023

Podręczniki na rok szkolny 2022/2023 znajdują się na stronie głównej naszej szkoły w zakładce Dla ucznia

Po pierwszym roku funkcjonowania Akademii CISCO w naszej szkole możemy dokonać pierwszych podsumowań.  W roku szkolnym 2015/2016 grupa 32 uczniów naszego Technikum

 (18 z klasy II TI, 3 z klasy III TI oraz 11 z klasy IV TI) odebrała listy gratulacyjne od prezesa CISCO w USA oraz certyfikaty Lokalnej Akademii Cisco. Uczniowie Ci po kilku miesięcznych zajęciach kursu IT Essentials: PC Hardware and Software z bardzo wysokimi wynikami zdali egzamin (średni wynik wyniósł 91 %) a tym samym uzyskali certyfikat CompTIA A+. Certyfikat ten to międzynarodowy dokument, wydawany przez firmę Cisco Systems, który jest poszukiwanym przez pracodawców z branży IT potwierdzeniem wysokich kwalifikacji zawodowych. Honorowany jest na całym świecie i potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań dotyczących działania sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych, elementów składowych komputera oraz podstaw działania urządzeń sieci komputerowych.

Kurs ITE był kursem bardzo praktycznym, zorientowanym w kierunku przyszłego zatrudnienia, dlatego obejmował wiedzę przydatną zarówno w kontekście egzaminów zawodowych, lecz również podczas codziennej pracy informatyka. Odbyte zajęcia były także podstawą dla innych, bardziej zaawansowanych kursów sieciowych.

Zapraszamy do "Staszica"!

Film promujący kierunek technik informatyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Iłży. Obejrzyj ten krótki film i przekonaj się, że warto kształcić się w "Staszicu" na kierunku technik informatyk. To jest twoja przyszłość!

 

Prezentacja kierunku technik informatyk. Najbardziej popularnego kierunku w Staszicu!

Prezentacja zawodu technik elektryk

Prezentacja zawodu technik pojazdów samochodowych oraz szkoły branżowej I-go stopnia

Prezentacja warsztatów szkolnych Staszica.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Tu jesteśmy